Moza vs Simagic – kurš no tiem ir piemērots tieši jums?

Mēs visi varam piekrist, ka Moza un Simagic ir divi no vispazīstamākajiem zīmoliem simulatoru sacīkšu kopienā. Ne velti tie abi ir tur augšā. Apskatīsim tos un noskaidrosim, kurš no tiem ir piemērots tieši JUMS.

Moza Racing Sim sacīkšu rīku ekosistēma

Moza Racing – pieejamais spēkrats

Pirmkārt, Moza ir pieejamākais variants. Ja jūsu galvenais faktors, iegādājoties sim platformu, ir nauda, tad varat beigt lasīt šeit un izvēlēties Moza, un jūs nebūsiet vīlušies. Ja nē, turpināsim.

Kopumā Moza kā zīmols vairāk koncentrējas uz to, lai būtu labākais risinājums vidējam simulatoru braucējam, kas ir 85% no visiem simulatoru braucējiem. Ja jums vienkārši patīk automašīnas, brīvajā laikā vēlaties izbaudīt sacīkšu sajūtu un uz simulatoru sacīkstēm skatāties vairāk kā uz hobiju – jūs esat vidējais simulatoru braucējs. Nekļūdieties – tas nenozīmē, ka jūs nevarat piedalīties sacensībās ar Moza uzstādījumu – jūs noteikti VARAT piedalīties un pat uzvarēt bez problēmām.

Savietojamība – PC un Xbox (tikai R3 komplekts ir saderīgs ar Xbox).

Simagic Sim Racing Gear Ekosistēma

Simagic – reālās dzīves replikators

No otras puses – Simagic ir dārgāka un vairāk orientēta uz profesionāliem simulatoru braucējiem. Atšķirībā no Moza viņiem vēl nav sākumlīmeņa riteņu bāzes – zemākais variants ir viņu jaunākais 9 nm Alpha Evo Sport.

Simagic ir domāts cilvēkiem, kas simulatoru sacīkstes uztver mazliet nopietnāk. Sacīkšu braucējiem, kuri vēlas sajūtas, kas ir pēc iespējas tuvākas reālai sacīkšu automašīnai. Tas arī nenozīmē, ka Simagic ir domāta TIKAI profesionāļiem, jo simulācijas sacīkstes var būt jūsu hobijs, bet jūs tomēr vēlaties pēc iespējas reālistiskāku pieredzi. Ja pat doma par sacīkšu automašīnām jums rada tauriņus – Simagic ir atbilde tieši jums.

Savietojamība – PC un PS4 PS5 (saderīgs tikai ar Playstation, izmantojot Sigma Cortex pārveidotāju).

Riteņu bāzes

Visbiežāk riteņu bāze ir vissvarīgākā lieta jūsu simulatora iestatījumos. Gan Moza, gan Simagic piedāvā tiešās piedziņas riteņu bāzes. Moza piedāvā 6 dažādas iespējas, sākot no 3 nm līdz 21 nm, bet Simagic bija tikai 3: 10 nm, 15 nm, 23 nm, bet nesen izlaida jaunākās Alpha Evo bāzes (9, 12, 18 nm), kas nomainīs vecās Alpha bāzes. Abi zīmoli ir viegli uzstādāmi un lietojami, un abi piedāvā lielisku tiešās piedziņas spēka atgriezenisko saiti. Lai gan cilvēki saka, ka Moza lielākām Nm riteņu bāzēm ir svārstības.

Pedāļi

Simagic ir gan zemās (P500), gan vidēji augstās klases (P1000, P2000) pedāļi. Moza ir SRP un SRP Lite. Vidēji augstas klases pedāļiem Simagic P1000 ir dārgāki, taču tiek uzskatīti par izdevīgākiem nekā vecie Moza CRP, taču šobrīd Moza ir izlaidusi modernizētos CRP2 pedāļus, un tie ir ļoti līdzīgi P1000. CRP arī bija augstākā līmeņa pedāļi, bet šobrīd viņi ir izlaiduši mBooster Active pedāļus, un tie ir pārsteidzoši izdevīgi! P2000 ir Simagic augstākā (augstākā) līmeņa pedāļi. Gan P1000, gan P2000 ir patiesi apbrīnojami augstākās klases pedāļi.

Perifērijas ierīces

Moza ir tikai sākuma un vidējā diapazona rokas bremzes un pārslēdzēji, savukārt Simagic ir tikai vidējā un augstā diapazona perifērijas ierīces. Protams, jo augstāks diapazons, jo labāka kvalitāte, veiktspēja un reālistiskāka sajūta, bet tas ir atkarīgs no jūsu budžeta, stila un vajadzībām.

Kurš no tiem?

Abi noteikti ir lieliska vērtība attiecībā pret cenu. Ja vēlaties uzzināt, kurš no tiem ir piemērots tieši jums, pajautājiet sev – vai esat vairāk vidusmēra simulatoru braucējs vai profesionālis? Tālāk viss ir vienkārši – ja esat vidējais, izvēlieties rīkus, kas ir radīti vidējiem – Moza. Ja esat vairāk profesionāls simulatoru braucējs, izvēlieties rīkus, kas paredzēti profesionāļiem – Simagic.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *